Nasza firma powstała w kwietniu 2015 na gruncie naszych ponad 20-letnich doświadczeń zawodowych związanych z realizacją robót z zakresu dociepleń budynków i remontów dachów. Przedmiotami naszej specjalizacji są: docieplenia stropodachów i pustych przestrzeni, granulatem wełny mineralnej, docieplenia i malowanie elewacji, krycie dachów papą, remonty dachów. Wykonujemy także bardziej złożone roboty budowlane w zależności od zapotrzebowania klientów.

Terenem, na którym działamy jest głównie województwo opolskie tj. najczęściej Opole, Kędzierzyn Koźle, Kluczbork, Nysa, Brzeg, Strzelce Opolskie, Prudnik, Namysłów, Niemodlin oraz mniejsze miejscowości. Nasze docieplenia stropodachów wykonywaliśmy także w innych województwach tj. sląskie i dolnośląskie (Tarnowskie Góry, Chorzów, Bytom, Wrocław, Oława, Oleśnica, Dzierżoniów ale także np. w Dębicy (podkarpackie) czy Wyrzysku (wielkopolskie).

Wdmuchiwanie granulatu jest szybką i skuteczną bezspoinową metodą eliminacji strat ciepła eliminującą mostki termiczne powstające na styku materiałów izolacyjnych a co za tym idzie dającą duże oszczędności w eksploatacji budynków.

W trakcie wykonywanych przez nas remontów dociepleń malowaniu elewacji, korzystamy ze sprawdzonych materiałów zabezpieczonych przed korozją biologiczną (tynki i farby KABE) a przy dociepleniach stropodachów z materiałów skalnych niepalnych (ROCKWOOL, URSA)